M-4033-F975 9.75" Rear End Axle Girdle Cover made for F-150 Raptor SVT 2010-2023
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
Brand new rear end axle girdle cover to keep your truck looking great!
  • Part # M-4033-F975
  • Compatible with 2010-2023 F-150 SVT Raptor with 9.75" differential
  • Rugged powercoated finish
  • Includes gasket & bolts for installation
  • Features 3.5" x 1.25" pre-attached Performance badge